(044) 230 87 30

Замовити зворотній дзвінок

Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!


Замовити зворотній дзвінок

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Офісні дрібниці

Критерій сортування

Для жителів Норвегії канцелярська скріпка стала символом єдності нації і опору. У 1940 році прийшли до влади нацисти, які заборонили місцевим жителям носити гудзики і значки з ініціалами вигнаного норвезького короля Хокона VII. Тоді, згадавши про найвідоміший національний винахід, норвежці стали носити на одязі скріпки. Подвиг громадян і заслуги винахідника втілилися в пам'ятнику Юхану Волеру, встановленому в Осло і виконаному у вигляді величезної скріпки.
Висота пам'ятника 3,5 метра.

 

Бет Грем, після розлучення у 1951 році, влаштувалася на роботу друкаркою, щоб прогодувати себе і свого сина. Вона робила багато помилок під час роботи і стала виправляти їх замазуючи білою фарбою темпера. Незабаром Бет запропонувала свій винахід під назвою "Коректор помилок" компанії ІВМ, але вони відмовилися. Не засмутившись через невдачі, Бет змінила назву продукту на "Рідкий папір" і налагодила виробництво у себе в гаражі. Вона продавала свій коректор цілих 17 років, поки в 1979 році, корпорація Gillette не сплатила за викуп патенту за 47,5 мільйонів доларів плюс відсоток від майбутніх продажів.

 

Історія гумки, за допомогою якого стираються олівцеві написи, налічує вже понад два століття. Раніше цю функцію найчастіше виконував хлібний м'якуш, проте в 1770 році англійський хімік Джозеф Прістлі виявив, що гума (тоді був відомий тільки каучук) може успішніше хліба стирати олівцеві написи. Це пояснюється тим, що при терті каучуку по папері виникає електростатична напруга, за рахунок якого частинки графіту притягуються до ластик.

 

У 1897 році ці картки невеликого розміру (бейджі) завоювали Англію. Цікаво, що перший примірник, який з'явився на території країни, був приурочений до ювілею правління королеви Вікторії. На той момент вона правила престолом 60 років. Тоді їх використовували як сувенір. Під час війни бейдж почали використовувати в пропагандистських цілях. Їх виготовляли у вигляді значків з написами "За Батьківщину!", "Вперед до перемоги!". Такі слогани поширювали серед солдатів з метою підняття патріотичного духу.

Постачальники