(044) 230 87 30

Замовити зворотній дзвінок

Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!


Замовити зворотній дзвінок

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Офісні інструменти

Критерій сортування

Кочівники використовували прообрази штемпельної продукції як особливі родові знаки.  Такі печатки та штампи використовувалися повсюдно, ними відзначали як рухоме, так і нерухоме майно племені. З їх допомогою вирішувалися всі питання про права власності або перетин кордонів. Тангі - саме так називалися прообрази сучасних печаток і штампів - наносилися на тіла худоби, на поверхні межових стовпів та інших розділових об'єктів.

 

Назва "степлер" з'явилася приблизно на 150 років пізніше самого пристрою, до 1909 року всі пристосування для зшивання паперу називали за назвою фірми яка їх випускала. В американських офісах, звідки і почали степлери свою переможну ходу по світу, кількість необхідних сшивачів вираховується за формулою - один степлер на 500 співробітників! Це було обумовлено складною експлуатацією пристрою того часу, адже скоби тоді були поодинокими і для заправки степлера потрібно неабияку майстерність і вправність.

 

Самі по собі ножі - знаряддя дуже давнє, але канцелярські ножі з'явилися порівняно недавно. Перші згадки про них беруть свій початок у XVI столітті. Тоді для відкриття листів і конвертів використовували найпростіші побутові або військові клинки і кінджали. Пізніше, у XVIII столітті, з'явилися канцелярські ножі саме для різання паперу. Не всі вироби дійшли до наших часів, але те, що вдалося зберегти, заслуговують на особливу увагу. Більшість з них зроблені з дорогоцінних металів і каменів, відлиті вручну і прикрашені різьбленням.

 

 

Постачальники