(044) 230 87 30

Замовити зворотній дзвінок

Залиште свій номер і ми вам зателефонуємо!


Замовити зворотній дзвінок

Ваш заявка принята. Ожидайте звонка.

Приладдя для письма

Критерій сортування

На розробку першої ручки у Марселя Біка пішло чотири роки. Він міркував над формою, удосконалював свій продукт, домагався максимальної функціональної надійності. "Одноразова ручка не повинна бути напівразовой, - жартував Бік. - Своє єдине життя вона повинна прожити з блиском". Корпус першої кульковою одноразової ручки передбачав робити з майже нікому не відомого тоді пластика високої якості. Шість компаній, в які він звертався зі своєю ідеєю, відмовили йому, в тому числі один з найбільш відомих виробників - Waterman (цю компанію він купить трохи пізніше).

 

Компанія Kooh-i-Noor була заснована в 1790 році, у Відні, австрійцем Джозефом Хардмутом. Назву вона отримала в честь унікального індійського алмаза Кохінор, знайденого ще в 56 році до нашої ери і займалася виробництвом кераміки і фаянсу. У 1802 році Хардмут запатентував свій винахід технології виробництва грифелей з суміші глини і подрібненого графіту. І тільки в 1870 році керівництво компанії приймає радикальне рішення повністю переключиться на випуск олівців, відмовившись від виробів з кераміки.

 

У 1960 році два шкільних товариша Карл Еддінг і Волкер Ледерман створили свій перший хіт - легендарний маркер "Edding №1" - абсолютно новий в той час інструмент для письма. За ним послідувало створення цілого ряду маркерів, призначених для візуальних комунікацій і планування, які разом з фліпчартами і офісними дошками використовуються як в навчальних закладах, так і в офісах. Дослідження ринку в 2007-2008 роках показали, що маркери Edding 750 були другими серед найбільш продаваних маркерів в 7 європейський країнах. А першими були маркери Edding 3000!

Постачальники